1.SC Znojmo podlehlo vysoko Kroměříži

Srp 12th, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Za pět minut hotovo. I tak by se dalo charakterizovat páteční vystoupení fotbalistů 1.SC Znojmo v Kroměříži. Domácí dali v úvodu dva rychlé góly a hosté nedokázali po zbytek zápasu nic kloudného vymyslet a v závěru ještě dvakrát inkasovali.

Kroměříž – 1.SC Znojmo 4:0

Poločas: 2:0. Branky: 3., 5. a 84.Silný, 80.Machálek. Rozhodčí: Pelikán Ondřej – Mikyska Jan, Rosický Jakub. Diváků: 289.

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Kofroň – Zavadil, Hloch, Pančochář (82.Chytil), Cupák, Silný (86.Votava), Matoušek (C), Kovář (56.Fládr), Marčuk (61.Mlčoch), Masař (74.Machálek), Jeleček

1.SC Znojmo FK: Jícha – Yanata, Avdić (C), Moravec (87.Bailon), Okleštěk, Doublette (86.Stix), Kolařík (81.Kaššai), Malár, Garčic, Kvych (71.Martinek), Pacula (65.Krula)