Florbalisté vyhráli i v Pelhřimově

Led 9th, 2017 | By | Category: Sportovní zprávy

florbaliste

Florbalisté TJ Znojmo LaufenCZ pokračují ve vítězné sérii i v novém roce. K prvnímu zápasu po svátcích zajížděli v sobotu do Pelhřimova a navázali na úspěšné výsledky z minulého roku, když dokázali zvítězit 8:4. Znojemští v úvodu dvěma trefami dokazovali, proč vedou prvoligovou tabulku, ale domácí se nevzdali a v polovině úvodní části dokázali dvěma góly vyrovnat. Pak se ale trefil na sklonku 12. minuty Salava a od té doby už znojemští vedení nepustili. Domácí zápas ještě zdramatizovali v úvodu druhé třetiny, kdy po rychlé brance znojemského Rakušana dali kontaktní gól, ale pak už skóre rostlo utěšeně ve prospěch Znojma až na 8:3. Teprve poté v samotném závěru utkání Pelhřimov ještě jednou skóroval.Znojemští si tak upevnili svoji pozici v čele tabulky se sedmibodovým náskokem před Ústím, které má ale dva zápasy k dobru. Florbalisty nyní čeká v sobotu doma Litvínov. Zápas začíná v 18 hod.