Amatérské fotbalové soutěže byly ukončeny

Jestli si někdo dělal naděje, že by se vzhledem k posunutí mistrovství Evropy mohly pozastavené fotbalové soutěže dohrát třeba v červnu a v červenci, zažil minulý týden velké zklamání. Alespoň co se týká amatérského fotbalu, tedy všech zápasů na Znojemsku.

Fotbalová asociace totiž rozhodla, že letošní sezóna amatérských soutěží (vyjma 1. a 2. ligy, které se ovšem znojemských týmů netýkají) končí a platí pořadí k 8. dubnu. Nikdo přitom nesestupuje ani nepostupuje. Jediná výjimka by mohl být případný postup z MSFL do druhé ligy, pokud by se dohrála druhá liga a sestoupil moravský tým. V tom případě by postupovalo ze soutěže, kde hraje i 1.SC Znojmo, Blansko.

 

Více včetně konečných tabulek fotbalových soutěží najdete v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://magazine.alza.cz/preview/nV0D6u-oqoJBBLk1x1HZz4ICgqt7IkRhdGVUaW1lVXRjIjpudWxsLCJEb2N1bWVudElkIjoxNTk5MzEsIkJ1eUxpbmsiOiJodHRwczovL3d3dy5hbHphLmN6L21lZGlhL3pub2plbXNreS10eWRlbi16bm9qZW1za3ktdHlkZW4tMTYtMjAyMC1kNTgyNDY0MC5odG0iLCJJc1ByZXZpZXciOnRydWUsIkJyYW5kIjoiYWx6YSJ90