Astroložka O.Krumlovská ve Znojmě nastínila, jak prožijeme rok 2017 a 2018

O. Krumlovská 1A

Ať to někdo uznává nebo ne, planety nad námi nás ovlivňují, stejně tak v podle nich vytvořená astrologická znamení. Staří Keltové jich měli 36. Ke každému z dvanácti znamení měli ještě tři podznamení. Této praxe se drží i astroložka a spisovatelka Olga Krumlovská při sestavování horoskopů. Vydává je i knižně, a ty letošní mají název Horoskopy 2017. Na besedě se čtenáři ve znojemské knihovně minulé úterý prozradila, že právě pracuje na horoskopech na rok 2018, takže posluchačům nastínila, jak prožijeme letošní a příští rok.

BERANI – V příštím roce by se jim mělo hodně ulevit. Jejich znamením procházela dlouhodobě planeta změn Uran, a tak ještě letos pocítí neklid a zvraty. Beranům narozeným od 12. do 20. dubna by tato planeta mohla přinést nečekané problémy. Březnoví Berani si budou dělat pořádek ve svém životě, protože do aspektu se jim dostává planeta pořádku Saturn. Nejlépe na tom budou letos a příští rok ti, kteří jsou narození od 1. do 11. dubna. Berani narození po 19. dubnu ještě pocítí ……

BÝCI, BLÍŽENCI, RACI, LVI, .……

Více informací k jednotlivým astrologickým znamením v roce 2017 a 2018 najdete ve 12. čísle tištěné podoby Znojemského týdne, které je od pondělí 20. března k dostání na novinových stáncích.