Derby mezi Dyjákovicemi a Hrádkem skončilo smírně 2:2

Dub 30th, 2018 | By | Category: Regionální zprávy, Sportovní zprávy, Zpravodajství

Na znojemském stadionu více než čtyři sta diváků sledovalo zápas Dyjákovice – Hrádek fotbalové III. třídy. První půle patřila Hrádku, který se ujal vedení ve 29. min. z přísně nařízené penalty, kterou s jistotou proměnil nejlepší střelec Hrádku jaroslav Švábek. Stejný hráč zvyšoval o pět minut později na 2:0 pro Hrádek, když zblízka zakončil rychlou kombinaci mužstva, které bylo vedeno jako hosté.

Dyjákovičtí ve druhém poločase zabrali a povedlo se jim nejprve v 60. min. snížit Lukášem Kuřákem. A také on se postaral o poslední změnu gólového zápisu, když v 80. min. vyrovnal na na 2:2. OBa týmy pak mohly poděkovat svým fandům, kteří na znojemském stadionu vytvořili bouřlivější atmosféru než na zápasech druhé ligy.

Hrádecký Jaroslav Švábek v derby hraném na znojemském stadionu navýšil počet vstřelených branek v této sezóně na 16.