Do Křepic přijeli fanoušci Bayernu, toho mnichovského

Nevšední kulisu mělo utkání 4. kola fotbalové soutěže Znojemské pivo IV. A tř., mezi domácím SK Bayern Křepice a hostujícím TJ Sokol Dyje B. Na utkání dorazil autobus fanoušků letošního vítěze Ligy mistrů FC Bayern Mnichov, od kterého si před léty vypůjčili Křepičtí název.

Jeho zástupci kontaktovali kapitána mužstva Martina Jurčíka zhruba týden před utkáním. Zpočátku tomu nikdo nechtěl moc věřit a zjišťovalo se, který že šprýmař za tím stojí. Nicméně v neděli v 15.20 se u hřiště v Křepicích skutečně objevil autobus z Německa a z něj vystoupilo 42 fanoušků v dresech a šálách německého mistra. Jednalo se o členy fanklubu FC Bayern Mnichov. Nutno podotknout, že byli vybaveni také vlajkami SK Bayern Křepice a všelijakou možnou pyrotechnikou. Za mohutného povzbuzování a ve výborné atmosféře, kterou fanoušci z Německa po celé utkání vytvořili, zvítězili domácí nad svým soupeřem vysoko 7:0 po poločase 4:0.

Více o fotbale na Znojemsku v tištěné odobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-38-2020-d6145968.htm?o=1