Fanoušci zvolili do all star i Bickella

fanoušci zvolili

Přestože v dresu Orlů odehrál jen osmadvacet zápasů, dostal se Kanaďan Bryan Bickell do all star týmu Orlů, který vybrali fanoušci ze všech hráčů, kteří za znojemský tým nastoupili alespoň ve 20 zápasech mezinárodní ligy EBEL.

Bickell oblékal dres Orlů v sezóně 2012/2013, kdy byla v NHL výluka. Poté, co se zámořská soutěž znovu rozjela, získal s týmem Chicago Black Hawks Stanely Cup a byl se sedmnácti body jedním z nejproduktivnějších hráčů play off. Celkem získal Bickell s Chicagem tři Stanley Cupy. Uplynulou sezónu byl hráčem Caroliny Hurricanes, ale na podzim mu lékaři diagnostikovali roztroušenou sklerózu a od té doby v NHL nastoupil jen třikrát a na jaře ukončil v jednatřiceti letech kariéru. Za Orly nastřílel ve 28 zápasech 9 gólů a zaznamenal 18 asistencí.

Vedle Bickella se v nejlepší znojemské šestici na základ hlasování umístil brankář Patrik Nechvátal, obránci Lubomír Štach a Libor Šulák a útočníci Peter Pucher a Colton Yellow Horn.

Více o znojemském hokeji v papírovém vydání Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-26-2017-d5016501.htm?o=1