FederBet upozorňuje na podivné sázky na fotbalové Znojmo

Úno 11th, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Internetový server Idnes obvinil fotbalový klub 1.SC Znojmo ze sázkových podvodů. Odvolává se přitom na varování mezinárodní společnosti FederBet, která upozornila na statisícové sázky na počet gólů v případě utkání Tipsport ligy mezi Znojmem a Táborskem. Znojmo v tomto zápase inkasovalo tři branky v rozmezí 71. a 84. minuty. Podezřelý byl podle FederBetu také zápas Znojma na turnaji v Chorvatsku, kdy Znojmo inkasovalo rovněž tři branky v rozmezí 26. a 44. minuty proti polskému Zaglębie Sosnowiec.

Idnes dává do souvislosti podezřele velký objem sázek na přátelská utkání Znojma s působením nového sponzora chorvatského podnikatele a hráčského agenta Gorana Spahiće, který do znojemského klubu investoval částku okolo dvou milionů korun, čímž pomohl zažehnat jeho finanční krizi.

Klub je momentálně na svém druhém soustředění v Chorvatsku, jeho prezident Jiří Tunka vzkázal, že on ani vedení klubu v tom prsty určitě nemá, ale není schopen říct, jestli někdo sázky ovlivňoval nebo ne.

V zimní přestávce došlo ve znojemském klubu k několika změnám. Jiří Tunka se stal stoprocentním vlastníkem akcií klubu, trenéra Leoše Kalvodu nahradil František Šturma, předčasně ukončil smlouvu nejzkušenější hráč Michal Ordoš a do klubu přišlo pět hráčů s balkánskými kořeny.

Comments are closed.