Florbalisté asistovali u pokusu o rekord

Zář 17th, 2017 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

01

Florbalisté TJ Znojmo LaufenCZ mají za sebou velmi specifické utkání v Pardubicích s místním Sokolem. V Tipsport aréně, která je obvyklé doménou hokejistů, se totiž domácí pokusili o rekord návštěvnosti na základní část florbalové Superligy. To se jim sice nepovedlo, ale i tak více než 2 200 diváků vytvořilo na florbale skvělou atmosféru. Znojemští florbalisté jako by jí zpočátku podlehli a rychle prohrávali 0:3. Poté se uklidnili, vyrovnali hru a začali se dostávat i do šancí. Bohužel za stavu 4:1 pro domácí přišlo velmi přísné vyloučení hsotujícího Jakuba Procházky na 5 minut a v něm daly Pardubice tři branky. Znojemské to ale nepoložilo, v závěrečné třetině se dotáhli až na rozdíl pouhých dvou gólů a navíc měli početní výhodu. V ní ale inkasovali a to je definitivně zlomilo a nakonec prohráli 5:10, přičemž desátý gól, který dostali, byl zároveň pardubickým tisícím v nejvyšší soutěži.