Florbalisté podlehli ve Vítkovicích 5:10

Led 21st, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Černá série florbalistů TJ Znojmo LaufenCZ pokračovala i na severu Moravy ve Vítkovicích. Prohra Znojemských ale není žádným velkým překvapením. Vítkovice bojují o špici tabulky, zatímco Znojmo je na jejím opačném konci.

Na první gól Severomoravanů z 5. minuty stačil rychle zareagovat znojemský Kucharič. Pak ale až téměř do poloviny zápasu stříleli branky jen domácí až do stavu 4:1. A když vykřesal malou naději hostů Krejčíř, domácí si rychle vzali třígólové vedení zpět a do druhé přestávky už to bylo 6:2.

V závěrečné třetině sice Znojemští za svým soupeřem v gólových dostizích díky brankám Nováka, Jakuba Procházky a Dabergera zaostali jen o jednu branku, ale konečný výsledek 10:5 pro Vítkovice jim moc radosti udělat nemohl.