Florbalisté porazili po skvělém obratu Kladno

Úno 10th, 2020 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Předposlední domácí utkání v základní části mají odehrané florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ. Tentokrát na jih Moravy zavítal aspirant na postup do superligy Kanonýři Kladno. Roli favorita začali hosté potvrzovat hned od úvodních sekund, po minutě vedli už 2:0, ale znojemští diváci byli nakonec svědky sladké tečky za utkáním. Domácí, do jejichž sestavy se vrátil Vojtěch Procházka, dvěma góly v předposlední minutě vyrovnali a v prodloužení vyhráli střelou ďurišky do opuštěné branky, když hosté zariskovali a odvolali brankáře.

Díky dvěma bodům získal znojemský tým jistotu předkola Play-Off a čekají ho poslední dvě utkání základní části. Doma se představí 22. února proti Ústí nad Labem.