Florbalisté přetlačili Bohemians, pak prohráli v Brně

Náročný víkend měli florbalisté TJ Znojmo LaufenCZ. Nejprve v pátek na valstní palubovce přivítali Bohemians Praha. S nimi museli dotahovat dvoubrankové manko, což se jim povedlo a dovedli zápas do remízového konce. V prodloužení si pak rychle připsali bonusový bod navíc a přerušili černou sérii pěti zápasů bez bodu. V neděli pak zajížděli do Brna. Po dvou třetinách byl stav 4:2 v eprospěch domácích, v závěru se ještě pokoušeli Znojemští, poté co Brněnšrí Bulldogs zvýšili na 5:2, o vabank, ale výsledkem byly jen další tři branky v jejich síti a prohra Znojma 2:8. Nyní budou znojemští florbalisté hostit v Superlize vedoucí pražskou Spartu. Utkání je na programu v sobotu 3. listopadu od 20 hod.