Florbalisté prohráli divoký zápas ve Svitavách

Říj 19th, 2015 | By | Category: Sportovní zprávy

Florbalisté TJ Znojmo LaufenCZ vstoupili do zápasu ve Svitavách více než dobře. Po čtvrthodině hry už vedli díky brankám Slámy, Pánka a Paláta 3:0, domácí ale ještě do přestávky snížili a i když v prostřední části vrátil tříbrankové vedení Znojmu Sláma, do druhé přestávky se šlo za varovnaného stavu. Domácí totiž během pěti minut třikrát skórovali a náskok hostů zlikvidovali. V poslední části se pak odehrávalo velké drama. Hosté šli znovu do vedení, ale domácí převážili skóre na svou stranu. V předposlední minutě vyrovnalo Znojmo na 6:6, to al eještě nebylo vše. Půl minuty před koncem domácí skórovali a pak přidali ještě jednu do prázdné branky. „Velmi zajímavé a divoké utkání, ve kterém jsme první třetinu byli jasně lepším týmem, ale poté nás přejel domácí parní válec. Za výkon ve třetí třetině si domácí borci vítězství zaslouží. Mrzí mě ovšem několik nesportovních soubojů mimo obzor rozhodčího. Chápu snahu domácích hráčů zápas jakkoliv zvrátit, ale dávat koncem hokejky protihráči do břicha… není můj šálek kávy,“ hodnotil zápas znojemský trenér Jan Šťastník.

Svitavy – TJ Znojmo 8:6
Třetiny: 1:3, 3:1, 4:2. Branky: 18:34 Ivan Šivák (Jaroslav Plch), 33:34 Vladislav Doseděl (Aleš König), 37:20 Vladislav Doseděl (Aleš König), 38:18 Radek Bečvář (Vladislav Doseděl), 53:33 David Říha, 55:48 Aleš König (Vladislav Doseděl), 59:24 Jan Kolena, 59:40 Vladislav Doseděl (Vladislav Richter) – 04:08 Petr Sláma (Petr Čihal), 13:09 Martin Pánek, 14:50 Pavel Palát (Petr Sláma), 32:14 Petr Sláma (Martin Pánek), 50:43 Petr Čihal (Jakub Martinek), 58:53 Martin Pánek (Petr Čihal).