Florbalisté prohráli v Ostravě, teď se představí dvakrát doma

florbalová superliga

Florbalisté TJ Znojmo LaufenCZ mají za sebou netradiční úvod sezóny v Tipsport Superlize. První čtyři zápasy odehráli na palubovkách soupeřů. Po výhře v Liberci přišly prohry v Pardubicích, na Spartě a naposledy v Ostravě. Tam znojemský tým podlehl 4:14. Nyní se konečně představí domácícmu publiku. Ve znojemské hale nejprve přivítá ve čtvrtek 28. září od 18 hod. Bohemians a pak v sobotu rovněž od 18 hod. Otrokovice.

Fanoušci uvidí ve Znojmě nejvyšší florbalovou ligu po 7 letech. Tehdy oblékal znojemský dres ještě Ondřej Mikeš, který nyní září za pražský Chodov. Znojmo má však ve svých řadách další hvězdu, tou je Milan Fridrich.

První soupeř Bohemka nezažívá povedený start do nové sezony, po 3 utkáních měla na svém kontě 1 bod, za prohru po nájezdech. Za nízkým počtem získaných bodů však stojí velice silní soupeři. Na pražský celek čekaly hned 3 týmy z TOP 4, konkrétně Vítkovice (6:7 pn), Mladá Boleslav (6:11) a Chodov (2:4).

Otrokovice se nachází na 5. pozici se ziskem šesti bodů. Hned v prvních dvou utkání je čekali nováčci z Ústí nad Labem a České Lípy. Panteři zvládli oba zápasy po výhrách 4:2 a 8:2. Následně je čekali těžší soupeři jako Vítkovice či Chodov. Stejně jako klokani, ani panteři nedokázali své soky porazit a po výsledcích 4:7 a 3:5 zůstali bez bodu.

Více o znojemském sportu v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-39-2017-d5121001.htm?o=1