Florbalisté protáhli vítěznou sérii

Úno 8th, 2016 | By | Category: Sportovní zprávy

Florbalisté TJ Znojmo Laufen CZ dál natahují vítěznou šňůru. V České Lípě sice šli domácí do dvoubrankového vedení, ale Znojemští otočili na 5:3 a s dvoubrankovým vedením šli i do poslední pětiminutovky. V té sice domácí vyrovnali, ale prodloužení patřilo Znojmu a po 67 vteřinách nastaveného času rozhodl o bonusovém bodu pro hosty Jan Rakušan. Florbalisté se tak dotáhli bodově na svého soupeře, který je v tabulce druhý.

Č. Lípa – TJ Znojmo 7:8 PP
Třetiny: 1:0, 2:5, 4:2 – 0:1. Branky (asistence): 15:20 Jakub Jirsa, 21:11 Tomáš Podrabský (Štěpán Slaný), 27:52 Tomáš Podrabský (Radovan Vnuk), 45:21 Lukáš Mlejnek (Štěpán Motejzík), 53:32 Lukáš Mlejnek (Jakub Novák), 56:48 Štěpán Slaný (Jakub Karel), 59:21 Lukáš Mlejnek (Milan Tichý) – 27:21 Jakub Martinek (Jakub Sedláček), 28:58 Radek Šplíchal, 32:12 Martin Pánek (Martin Šindelář), 35:41 Jakub Martinek (Vojtěch Procházka), 36:09 Jan Rakušan (Martin Beneš), 52:57 Radek Šplíchal, 54:33 Martin Pánek (Jan Rakušan), 61:07 Jan Rakušan (Martin Pánek).