Florbalisté TJ Znojmo LaufenCZ nadělili Českým Budějovicím desítku!

Říj 21st, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Florbalová 1. liga mužů měla na programu 7. kolo základní části a TJ Znojmo LAUFEN CZ v něm přivítalo Štíry z Českých Budějovic.

Jihočeši navzdory předchozím výsledkům hráli odvážně a vytvářeli si více šancí než domácí Znojmo. První třetina byla nejchudší na vstřelené branky. Skóre otevřel v 7. minutě David Dvořák, ale hosté do necelé minuty stihli srovnat.

Druhá dvacetiminutovka přinesla rozuzlení celého utkání. Hosté šli sice v 26. minutě do vedení 2:1, pak se však spustil brankostroj domácího Laufenu, který během sedmi minut překonal hned pětkrát brankáře hostů. Vývoj utkání nejprve otočil dvěma brankami Jan Novák, po něm zvyšovali Čihal s Palátem a Ďuriškou.

Pět slepených branek poslalo hosty do kolen a domácí byli i nadále při chuti. V poslední třetině padlo ještě 7 branek, když se za domácí prosadili dvakrát Novák s Kucharičem a spolu s brankářem Hándlem se stali hlavními strůjci vysokého vítězství. Jan Novák prožil čtyřgólový večer, Tomáš Kucharič přispěl statistikou 2+2. 172 skvělých diváků vidělo už třetí vítězství v řadě, které Znojmo posunulo na 6. příčku tabulky. Další utkání odehrají Laufeni 26. října v Petrovicích a na svátek 28. října přivítají na domácí palubovce brněnské Gullivers.