Florbalisté v Brně vyrovnali sérii, o víkendu hrají dvakrát doma

Dub 1st, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy

Dva veteráni, kteří se k flrobalu vrátili po delší odmlce, Milan Frdidrich a Petr Sláma rozhodli v prodloužení druhý zápas série play down mezi Bulldogs Brno a TJ Znojmo LaufenCZ. Znojmáci první utkání v Brně prohráli 4:6 a pokud se nechtěli dostat pod velký tlak, potřebovali druhý zápas v Brně vyhrát. A to se jim povedlo ačkoliv domácí dvakrát vedli. Znojemští dokázali dvakrát vyrovnat a v prodloužení rozhodli matadoři, kteří se rozhodli pomoci Znojmu udržet nejvyšší soutěž, a tak na sebe znovu navlékli florbalové dresy, které už před časem odložili. Petr Sláma nahrával a Milan Fridrich v čase 61.39 rozhodl o tom, že se série stěhuje do Znojma za stavu 1:1.

I tak čeká florbalisty TJ Znojmo LaufenCZ o víkendu pořádná fuška. První z domácích duelů je na programu v sobotu 6. dubna od 18 hod. Druhý se hraje o den později, v neděli 7. dubna od 17 hod. Vítěz série bude mít šanci uhájit superligovou příslušnost proti druhému celku první ligy, poražený sestoupí.