Florbalisté v dramatickém závěru výhru uhájili

Lis 11th, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Florbalisté TJ Znojmo LaufenCZ uhájili v dramatickém závěru nedělního zápasu s Karlovými Vary těsné vítězství 6:5 a mohli se tak radovat z další výhry a prodloužení série zápasů, ve kterých brali body, na sedm.

Úvod zápasu Znojemským vyšel. Už na začátku 7. minuty vedli díky brankám Paláta a Ďurišky 2:0. Na snížení hostů pak v poslední minutě úvodního dějství reagoval gólem Kucharič, ale Západočeši osm vteřin před první přestávkou korigovali opět na jednobrankový rozdíl. Ten pak na začátku druhé třetiny smazali, ale Znojemští znovu odskočili po dvou brankách Číhala. Podobně jako v první třetině pak hosté i v té druhé dali v závěru kontaktní gól. Stav 5:4 pro domácí pak trval téměř celou závěrečnou třetinu. V ní dostali hosté tři minuty před koncem výhodu přesilové hry, ale znojemští hráči se statečně bránili a minutu a půl před koncem při power play hostů trefil opuštěnou klec Dvořák. Rozhodnuto ale ještě nebylo. Karlovarští se půl minuty před koncem znovu dotáhli na rozdíl jediného gólu a měli závěrečný tlak. Ten ale psychicky nezvládli, pět vteřin před koncem viděl červenou kartu Chudina a vyloučen byl i Nicklas a domácí už si těsné vítězství nenechali vzít.