Florbalisté podlehli v prodloužení a přišli o první místo

Úno 26th, 2017 | By | Category: Sportovní zprávy

florbalisté

Florbalisté TJ Znojmo Laufen CZ skončili po základní části na druhém místě, bod za vítězným Ústím. O prvenství je připravila domácí prohra v prodloužení s pražskými Black Angels. Do sobotního zápasu přitom vstoupili dobře. Po deseti minutách vedli 4:0 a stejný stav byl  i po první třetině. Soupeř ale následně snížil v pětiminutové přesilovce a postupně skóre dorovnával až na konečných 7:7. V prdloužení pak rozhodl o svém bonusovém bodu. Znojmo nyní musí čekat na soupeře pro čtvrtfinále až skončí předkolo, které se ho netýká. V letošním roce postupuhá dva týmy z první ligy přímo do extraligy, dalčí dva (poražení semifinalisté) budou bojovat o pčast v nejvyšší soutěži v baráži.