Florbalisté Znojma nestačili na Liberec

Říj 8th, 2018 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

V sobotním zápase florbalové Superligy od začátku diktoval tempo hry hostující Liberec a tomu odpovídal i vývoj skóre. Domácímu TJ LaufenCZ se povedlo poněkud zkorigovat výsledek až v úplném závěru.

Liberec udělal rázný krok za vítězstvím už zhruba v polovině první třetiny, kdy mezi 9. a 11. minutou třikrát skóroval. Když pak snížil Tomáš Kucharič, hosté ještě do přestávky stihli stav vrátit na tříbrankový rozdíl.

Druhá třetina pak skončila úplně stejným výsledkem jako ta první, takže v součtu už to bylo 8:2 pro Severočechy. Znojemští se sice snažili ze všech sil, ale na smazání šestibrankového náskoku to nebylo. Ale dvěma góly v poslední minutě aspoň opticky vylepšili výsledek.

,,Asi už bych se opakoval, není to z naší strany dobré a je nejvyšší čas přijít s nějakou změnou. Liberec podal průměrný superligový výkon a i tak to na nás hravě stačilo. Děkuji divákům, že vydrželi až do konce.“ konstatoval trenér Znojma Jan Šťastník.