Florbalisté zvou na Vánoční utkání

Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ se utkají v posledním letošním soutěžním utkání na domácí palubovce s týmem TJ Sokol Jaroměř. Pro své věrné příznivce si i letos nachystali speciální tradiční projekt, a to Vánoční utkání s dárky pod stromečkem!

Celý večer bude v duchu Vánoc, vedle hrací plochy bude vánoční stromeček a pod ním samozřejmě dárky. V průběhu obou přestávek se budou losovat vánoční dárky. Ceny pod stromeček dodá florbalový oddíl, který věnuje klubové předměty a florbalové vybavení od značky FATPIPE.

Speciální Vánoční utkání se odehraje v sobotu 21. prosince od 18hod. ve Sportovní hale města Znojma v Horním parku. Vstupné na utkání je zdarma! Nezapomeňte si u pokladny vyzvednout volnou vstupenku, právě ta Vaše může být totiž výherní!

Všichni jste srdečně zváni na Vánoční utkání pro děti i dospělé, které pořádáme pro naše skvělé fanoušky a také pro členy klubu. Těšíme se na vás! Sejdeme se u stromečku,“ uvedl ke speciálnímu utkání organizační pracovník klubu Bc. Jakub Martinek.

V posledním záapse na palubovce Havířova florbalisté TJ Znojmo LaufenCZ přerušili šńůru proher a dokázali zvítězit 5:4. V tabulce jsou na šestém, místě.

 

Více o znojemském sportu v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-51-2019-d5734293.htm?o=1