Florbalisty čeká poslední zápas základní části

Na poslední venkovní utkání základní části 1. ligy mužů muselo TJ Znojmo LAUFEN CZ cestovat až do dalekého Chomutova, který okupuje přední příčky tabulky. Navíc na druhý konec republiky neodcestovalo několik opor, například Čihal, Salava, Daberger nebo Lukáš Matoušek. V utkání, ve kterém Znojmu už o tolik nešlo, dostalo příležitost opět několik mladíků. Po divoké přestřelce nakonec Chomutov Znojmo porazil 11:9.

 TJ Znojmo LAUFEN CZ nyní zbývá sehrát poslední utkání základní části v sobotu od 18 hod. proti Ústí nad Labem. Po posledním utkání pak proběhne volba soupeřů předkola Play-Off, které hrají týmy na 7. – 10. místě tabulky. Posledním otazníkem tedy zůstává konečné umístění. Kolo před koncem jsou florbalisté Znojma devátí, ale mohou se také propadnout na 10. místo nebo poskočit na 8. místo, což by znamenalo, že budou mít v předkole výhodu domácího prostředí. Předkolo začíná 29. února a hraje se na dvě vítězná utkání. Soupeře do předkola si volí sedmý tým tabulky.

Více v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-08-2020-d5780792.htm?o=1