Florbalovým králem je Martin Pánek

V Modrých sklepech v Novém Šaldorfě byli v pátek na tradičním večírku vyhlášeni nejlepší florbalisté Znojma za uplynulý rok 2019.

První místo v anketě získal Martin Pánek, který už v současnosti hraje za Tatran Střešovice a porbojoval se i do reprezentace, za kterou momentálně hraje na mistrovství světa v Lotyšsku. V den vyhlášení sehrál utkání za národní tým proti Nizozemsku a nahrával na jednu z branek týmu! Ve druhé polovině loňské sezóny táhl znojemské mužstvo v záchranářských bojích a byl jeho elitním obráncem, který dokázal podpořit i útok. Jeho výkony ho posunuli až do národního týmu. V loňské superligové sezóně nasbíral na obránce slušných 19 branek a k tomu přidal 26 asistencí.

Druhý skončil loňský vítěz Martin Šindelář, který po sestupu podobně jako Martin Pánek odešel do Tatranu Střešovice, třetí pak byl Tomáš Kucharič, útočník, který je Znojmu věrný již 10 let a vyniká v každé sezóně svou produktivitou.

 

Více o znojemském sportu najdete v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-06-2020-d5773022.htm?o=1