Fotbalisté brali s Ústím jen bod

Kvě 22nd, 2017 | By | Category: Sportovní zprávy

domácí derniéra

V posledním utkání tohoto ročníku před domácím publikem fotbalisté 1. SC Znojmo remizovali s Ústím nad Labem 2:2, když dvakrát dotahovali náskok soupeře.

Ve Znojmě se hrál poměrně bezstarostný fotbal, který přinesl zejména ve druhém poločase řadu šancí i pohledných gólů. O ten první se mohl postarat po půlhodině hry domácí Klíma, ale po jeho střele z dvaceti metrů zazvonila jen branková konstrukce. A když už se zdálo, že první půle skončí bez branek, využil hostující Kateriňák přímý kop, který trefil přesně k tyči. Po přestávce se domácí snažili zvrátit zápas, měli šance, nastřelili znovu brankovou konstrukci, dali i dva pěkné góly, ale zaváhání v obraně po prvním z nich znamenalo dělbu bodů.

Více včetně rozhovoru s trenérem Radimem Kučerou či bývalým hráčem Znojma Robertem Bartolomeu v papírovém vydání Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-d2172728.htm?o=1