Fotbalisté na výhru nad Otrokovicemi nenavázali

Zář 14th, 2020 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Do zápasu proti rychlonohým mladíkům z rezervy Slovácka, za kterou nastoupil i znojemský odchovanec a reprezentant do 18 let Filip Vecheta, vstoupili Znojemští obstojně. Prvních deset minut měli převahu a z ní pramenila i šance Štrombacha, kterou ale neproměnil a o chvíli později i břevno Oklešťka. S přibývajícím časem ale aktivita znojemských opadla a hosté se přesnými a rychlými kombinacemi stále častěji dostávali před gólmana domácích. Branku ale Slovácko vstřelilo po zisku náhodně odraženého balonu, který uklidil Juroška ve 36. min. přesně k tyči. Když se pak o pět minut později trefil z přímého kopu Juroška do šibenice, bylo jasné, že v tomto zápase budou mít navrch hosté. Znojemští se zvedli paradoxně poté, kdy jim Vecheta vstřelil třetí gól. Zedníček krásnou ranou snížil a vzápětí mohl vstřelit kontaktní gól Moravec, který se prokličkoval až před gólmana hostí, ale zamířil těsně vedle. Pak uhasil jeden z protiútoků Slovácka znojemský Stefáno jen za cenu vyloučení, hosté přidali čtvrtou branku a bylo hotovo – 1:4.