Fotbalisté podlehli v přípravě Humpolci 2:3

Úno 10th, 2020 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Také další z přípravných utkání sehráli fotbalisté 1.SC Znojmo na půdě soupeře. Tentokrát zajížděli na Vysočinu do Humpolce, kde se střetli s místním divizním celkem.

Ve znojemském dresu se objevili další hráči z Chorvatska na zkoušku – v obraně čerstvě pětadvacetiletý Hrvoje Bukvić, který naposledy působil na Gibraltaru a jednadvacetiletý záložník Karlo Buhač, který naposledy oblékal dres Ljubušek ležících v chorvatské části Bosny a Hercegoviny. Byl to také tento hráč, který , který v 15. min. zareagoval na vedoucí gól domácích a vyrovnal. Humpolec se ale následně z penalty dostal znovu do vedení a do poločasu přidal i třetí gól. Druhá půle patřila Znojemským, vytvořili si několik dobrých šancí, měli také výhodu pokutového kopu, ale do sítě zamířil míč pouze z nohy Martinka v 75. min, což stačilo pouze na snížení na 2:3.