Fotbalisté podlehli v přípravě těsně Baníku, teď je čekají Pardubice

Reprezentační přestávku si fotbalisté 1. SC Znojmo zpestřili přípravou s Baníkem. Téměř devadesát minut drželi v Ostravě bezbrankový výsledek. V předposlední minutě ale zaúřadovala domácí ikona Milan Baroš a rozhodl o výhře svého týmu. Po reprezentační přestávce se fotbalisté 1.SC Znojmo představí opět vlastnímu publiku. V duelu proti Pardubicím, který se hraje v pátek 19. října od 18 hod. budou chtít zapomenout na nepříliš vydařený duel proti Zbrojovce, které podlehli 0:1 a přišli o vyloučeného Davida Štrombacha. Ten dostal od disciplinární komise stop na dva soutěžní zápasy.

Naopak v dresu Znojma by se mohl představit jednadvacetiletý útočník Jordan Antonio Brown, který prošel akademiemi Arsenalu a West Hamu a v minulosti si zahrál za mládežnické výběry Anglie. Za U-17 se prosadil třikrát. Brown je ve Znojmě od posledního zářijového týdne, k definitivnímu přestupu zatím chyběl souhlas anglického svazu. Brown už ale nastoupil v přípravě na Baníku Ostrava.

 

Více o znojemském fotbalu v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-d2172728.htm?o=1