Fotbalisté postoupili v poháru až na penalty

Srp 9th, 2017 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

fotbal

Horké chvilky prožili fotbalisté 1. SC Znojmo v duelu druhého kola poháru MOL Cup, ke kterému zajížděli do ostravské části Petřkovice k souboji s 6. týmem loňského ročníku MSFL. Domácí se totiž už v 7. minutě ujali vedení a Znojmo bylo v první půli hodně bezzubé. V té druhé pak měly Petřkovice dvě další velké šance na zvýšení náskoku, ale Lokša neprostřelil Štěpanovského a Baranek lobem minul branku. Teprve pak začali hosté dokazovat, proč hrají o soutěž výš. Teplý trefil tyč a dvě nadějné šance měl Njire. Ten se také stal znmojemským zachráncem, když čtvrt hodiny před koncem umístěnou střelou vyrovnal. Stav 1:1 vydržel i po prodloužení, na jehož konci měl velkou šanci znojemský Svozil. Že ji neproměnil, ho nakonec nemuselo mrzet. V penaltovém rozstřelu totiž Znojemští kralovali. Domácí nevyužili hned úvodní dvě střely ze značky pokutového kopu, zatímco ani jeden ze Znojemských se nemýlil. Znojmo se tak může těšit na los dalšího kola.

Více o znojemském fotbalu v tištěném vydání Znojemského týdne.