Fotbalisté prohráli i druhý domácí zápas v řadě

Bída. Tak stručně by se dal charakterizovat výkon fotbalistů 1. SC Znojmo v pátečním druholigovém zápase proti Pardubicím. Už před přestávkou to bylo 0:3 a druhý poločas už se při produktivitě Znojemských vlastně ani nemusel hrát. Znojemská ofenzíva se nezlepšila ani po přestávce. Když už se jeho hráči dostávali do nějaké šance, zastavil je zvednutý praporek pomezního kvůli ofsajdu. Naopak Pardubičtí po čtvrthodině přidali další gól tečovanou střelou Sokola. Pak už se utkání dohrávalo víceméně jen z povinnosti. Po Zbrojovce tak Znojmo doma podlehlo i Pardubicích a patří mu v tabulce druhé ligy 10. místo.

Více o znojemském fotbale včetně rozhovoru s novou posilou Jordanem Brownem najdete v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-d2172728.htm?o=1