Fotbalisté se loučí s podzimem ve středu

Lis 14th, 2016 | By | Category: Sportovní zprávy

fotbal

Bude už to vlastně první jarní zápas, ale fakticky uzavře fotbalový podzim ve Znojmě. Hráče 1. SC Znojmo čeká ve středu předehrávané 16. kolo, ve kterém na svém stadionu přivítají od 17 hod. Vlaším. Utkání se bude opět hrát za asistence televizních kamer.

V prvním letošním vzájemném duelu znojemští fotbalisté ve Vlašimi doslova vyučovali. Dali tam dva góly behěm osmi minut a po půlhodině už to bylo z pohledu domácích 0:3. Nakonec znojmo ve středních Čechách vyhrálo 5:2. Ale pozor! Od té doby už uběhl nějaký ten čásek, během kterého se vlašimští mladíci, kteří se zhusta rekrutují z úspěšné sparťanské mládeže, sehráli a v tabulce se nacházejí o tři body před Znojmem. Tomu naopak chybí dvougólový střelec z Vlašimi Ledecký, který přestoupil do Polska a další dva, kteří se ve středních Čechách starali o branky – Rybička se Šumberou vypadli ze základní sestavy. Diváci tak mohou očekávat napínavý souboj. Pozvánkou by měla být i sobotní znojemská výhra z Ústí nad Labem, kterou tým Radima Kučery vybojoval gólem z poslední minuty.

Více o znojemském fotbalu najdete v papírovém vydání Znojemského týdne.