Fotbalisté v duelu s Jihlavou nepřekvapili

Když po utkání s Varnsdorfem trenér Znojma Leoš Kalvoda litoval zahozených šancí a dvou ztracených bodů, věděl proč. Poukazoval na to, že znojemské fotbalisty čeká cesta do Hradce a domácí zápas s Jihlavou, tedy dvěma favority celé soutěže a může se stát, že jeho tým bude po třech kolech mít pouhý bod. Jeho temné proroctví se v pátek naplnilo. Znojmo na tým z Vysočiny nestačilo a podlehlo 0:3. S jedním bodem jsou Znojemští na 14. místě tabulky a v sobotu jedou do Chrudimi. Ta je na tom velmi podobně. V neděli podlehla Zbrojovce rovněž 0:3 a se stejně malým bodovým ziskem jako Znojmo je jen o příčku před ním.

1. SC Znojmo – Jihlava 0:3

Poločas: 0:2. Branky: 31. Jiří Klíma, 44. Klobása, 78. Zoubele. Červená karta: 90+2. Rozhodčí: Klíma Tomáš – Petřík Jan, Pochylý Stanislav. Diváků: 928.

1.SC Znojmo: Buček – Malár, Dramé, Ambrozek, Helísek – Kučera, Šulc (46.St.Hillaire), Cihlář (C), Štrombach (46.Mudra) – Beganović (79.Hlůže), Teplý

Jihlava: Vejmola – Štěpánek, Vaculík (C), Tlustý, Schumacher – Levin, Zoubele, Fulnek (80. F. Novotný), Urblík (60. Machuča) – Jiří Klíma (76. Javůrek), Klobása.

Více o znojemském fotbalu najdete v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-d2172728.htm?o=1