Fotbalisté v generálce vyhráli 4:1

Úno 26th, 2017 | By | Category: Sportovní zprávy

cihlar_1

I když trenér fotbalistů 1. SC Znojmo  Radim Kučera v  duelu s Velkým Meziříčím postrádal zraněné Cheredu s Njirem, vzali za to znojemští borci hned od začátku a při troše štěstí mohli brzy vést o dvě branky. Góly na kopačkách měli Teplý i Šamánek. Převaha byla jednoznačně na znojemské straně. Ale jak to v takových případech bývá, udeřilo na té druhé. Pavel Simr se dostal až před Dolečka a hosté se ujali vedení. Odpověď přišla záhy, když se během pěti minut dvakrát prosadil Šamánek a odčinil tak zklamání z neproměněné penalty. Hosté měli ještě do poločasu možnost vyrovnat z penalty, ale pozorný Doleček směr střely Pavla Mezlíka (bratra znojemského Radka Mezlíka) vystihl. Známé rčení „nedáš – dostaneš“ se potvrdilo po pěkné akci Nepožitka z levé strany, na zadní tyči našel Javůrka a ten přesným volejem zvýšil na 3:1.Druhý poločas už nebyl na možnosti tolik bohatý, dominantní však domácí byli i v této části. Trenéři na obou stranách střídali, jistými zákroky se blýskl také znojemský brankář Štěpanovský. Sedm minut před koncem zápasu našel Radek Mezlík kapitána Znojma Tomáše Cihláře a ten z bezprostřední blízkosti poslal míč za Krubova záda počtvrté.

Více o znojemském fotbalu včetně rozhovoru s prezidentem Otou Kohoutkem v papírovém vydání Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-d2172728.htm?o=1