Fotbalisté v přípravě podlehli těsně Karviné

Zář 10th, 2018 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Reprezentační přestávku fotbalistům 1. SC Znojmo vyplnil přátelský zápas s Karvinou, který se hrál ve Vyškově a Znojemští v něm podlehli 1:2.

V první půli sice byli aktivnější prvoligoví hráči Karviné, ale nevyužili několik šancí, a tak šlive 39. min. do vedení Znojemští, když Beganović zužitkoval rychlý brejk Znojemských. Ve druhé půli Karvinští přitlačili na pilu a výsledkem bylo vyrovnání Lingra v 80. min. Stejný hráč se pak o tři minuty později postaral o výhru svého týmu.

V přestávce mezi soutěžními zápasy došlo také k jedné změně v hráčském kádru, když hostování ukončil Jan Šulc a vrátil se do Liberce. Další změna nastala ve vedení klubu, kde na funkci v představenstvu rezignoval Pavel Lukeš.

V neděli čeká na Znojemské zápas ve Vlašimi.