Fotbalisté Vrchovině gól dát nedokázali

Pouze bod za bezgólovou remízu si fotbalisté 1. SC Znojmo připsali v pátečním duelu proti Vrchovině, týmu z Nového Města na Moravě.

První půle byla vyrovnaná a příliš vzruchu nepřinesla ani před jednou z branek. To v té druhé už to bylo jiné kafe. Domácí se snažili strhnout vedení na svou stranu, ale chyběla jim větší přesnost v zakončení, případně stál v cestě výborný gólman Vrchoviny Šmída, který si dvakrát poradil s nebezpečnými střelami Moravce i se sólem Demjana, i když v tomto případě zřejmě nedovoleným způsobem. Demjan mu totiž udělal kličku, mohl střílet do prázdné brány, ale po kontaktu s gólmanem hostů šel k zemi. Možná až příliš teatrálně, a tak rozhodčí místo aby ukázal na penaltový puntík, dal Demjanovi žlutou kartu za simulaci. Také hosté měli před znojemskou brankou dva nebezpečné závary, ale ani oni gól nedali, a tak se obě mužstva rozešla smírně.

 

Více o fotbalu na Znojemsku v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-43-2019-d5695427.htm