Fotbalisté vyřadili v poháru Zbrojovku Brno

Říj 9th, 2014 | By | Category: Sportovní zprávy

fotbal zbrojovka buchtaFotbalisté 1. SC Znojmo konečně zlomili domácí prokletí a poprvé na podzim doma vyhráli. Výhra je o to cennější, že se tak stalo s prvoligovým soupeřem Zbrojvkou Brno ve 3. kole domácího poháru. O vítězství 1:0 rozhodla už ve 3. minutě technická střela Tomáše Oklešťka do šibenice. Stejný hráč mohl chvíli po přestávce zvýšit na 2:0, když přehodil hostujícího brankáře, ale jeho lob skončil těsně vedle tyče. Zbrojovka měla největší šanci ve 14. minutě. Moukanza si obhodil vyběhnuvšího Andrejka, ale tak dlouho váhal se střelou do opuštěné branky, až mu míč odkopl Buchta. Znojemský obránce pak byl dvacet minut před koncem vyloučen po druhé žluté kartě, ale domácí těsnou výhru ubránili a radují se z postupu do osmifinále, kde je čeká Liberec. První zápas je na programu 28. října v 16 hod. v Liberci, odveta se hraje 5. listopadu od 14 hod. ve Znojmě.