Fotbalisté zachraňovali remízu za pět minut dvanáct

Lis 4th, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Ani další výhodu domácího prostředí nedokázali fotbalisté 1.SC Znojmo přetavit ve vítězství. S Vyškovem dlouho prohrávali, až pět minut před koncem vyrovnal po povedené hlavičce Avdić,

1. SC Znojmo – Vyškov 1:1

Poločas: 0:1. Branky: 85. Avdić – 9. Harba. Vyloučení: 66 .Okleštěk – 84.Oulehla. Rozhodčí: Mayer Jan – Drozdy Luboš, Tomanec Josef. Diváků: 257.

1. SC Znojmo: Jícha – Yanata, Avdic, Moravec, Okleštěk, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan (70. Pohanka), De Carvalho Serra, Paula (87. Kolařík).

Vyškov: Spurný – Tshibwabwa (46. Křivánek), Fila (80.Matocha), Hanuš (35. Smrčka), Oulehla, Langer (88. Rus), Klesa, Lahodný, Krejčí, Sečkář, Harba.