Hokejovou sezónu ukončil mezinárodní turnaj

Dub 3rd, 2017 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

hokej 1

Tradičně o posledním víkendu před tím, než se na znojemském zimním stadionu rozpustí led, se zde uskutečnil mezinárodní hokejový turnaj amatérských týmů, za které ovšem nastupovala i velmi známá jména, třeba bývalý hokejový reprezentant Milan Procházka.

Turnaje se zúčastnilo šest rakouských, jedno finské a dvě česká mužstva. Znojemský hokej reprezentoval výběr startující pod hlavičkou pivnice POKR. Mužstva byla rozdělená do ttřech skupin po třech a podle výsledků sobotní základní části nejlepší týmy postoupily do bojů o první tři místa, druhé bojovali o pořadí na 4. – 6. a družstva ze třetích míst si to rozdala o 7. až 9. místo.

Po dvoudenních bojích si nakonec pohár pro vítěze odnesl rakouský tým Wiener Wölfe. Znojemský výběr nakonec vybojoval vítězství v turnaji B a skončil tak na 4. místě.