Jubilejní Tenisové Želetice ozdobí exhibice Sáry Bejlek

V sobotu 29. srpna obec Želetice, ve spolupráci s Ruční papírnou Stará škola pořádá dvacátý ročník tenisového turnaje Tenisové Želetice. Turnaj je určen výlučně rekreačním hráčům, kteří nebyli v posledních pěti letech registrování v ČTS nebo v zahraničí. Hraje se dvouhra bez rozdílů kategorií, první část ve skupinách, postupující vylučovacím způsobem. Startovné je 20 Kč na dvouhru a 200 Kč na čtyřhru, v ceně je celodenní vstup do bazénu. Přihlášky se přijímají na e-mailové adrese handmade.paper@seznam.cz, nejpozději do čtvrtka 27. srpna do 17. hod.

V neděli turnaj pokračuje čtyřhrami, ve 14 hod. pak proběhne setkání s velkou tenisovou nadějí, čerstvou mistryní republiky ve starším dorostu – vítězkou Pardubické juniorky 2020, mnohonásobnou mistryní Evropy, reprezentantkou a členkou týmu Rafaela Nadala, Sárou Bejlek. Utká se s několika vítězi předchozích ročníků Tenisových Želetic.

Více ze znojemského sportu najdete v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-35-2020-d6119155.htm?o=1