Kdo viděl útok u pošty na Pražské?

Sprostými nadávkami nešetřil osmadvacetiletý muž na adresu strážníka Městské policie na Pražské ulici ve Znojmě. Strážník, který zde prováděl úřední činnost, po agresorovi požadoval prokázání totožnosti, mladík se ale dal na útěk. Potom usedl za volant osobního auta a začal na strážníka najíždět. Výtržník nakonec odjel. K incidentu došlo poslední dubnové pondělí (27. 4.) po čtvrté hodině odpoledne.

Strážci zákona na základě zjištěných informací muže vypátrali. Ještě téhož dne ho zadrželi a ve středu pak soudce rozhodl o jeho vzetí do vazby. Policisté se nyní obrací se žádostí o spolupráci i na další svědky. „Kdo tuto událost ještě viděl, a neposkytl nám zatím žádné informace, nechť se ozve na linku 158. Děkujeme“, vyzvala veřejnost znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. K incidentu došlo na silnici podél panelových domů, mezi úsekem pošty a prodejnou Billa.

Zprávu a foto najdete také v 21. čísle Znojemského týdne, který je k dostání na novinových stáncích a v internetové podobě na www.alza.cz, v sekci média a zábava, časopisy, noviny regionální.