Kolo pro život: Výhra o jednu desetinu

Zář 7th, 2020 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Navzdory koronavirovým omezením se v sobotu ve Znojmě uskutečnil cyklistický závod Znojmo Burčák tour České spořitelny, který je jedním z dílu seriálu Kolo pro život. Pořadatelé ovšem museli omezit počet startujících, takže se rekord letos nekonal. Hlavní závod startoval z oddělených sektorů a jak vidno z našeho snímku, našel se i vtipálek, který se na start postavil v roušce. Na samotné trati to byl boj o vítězství do posledních centimetrů. Na cílové čáře těsně o jednu desetinu vteřiny vyhrál Matouš Ulman z České spořitelny před Jaromírem Skálou (Rouvy Specialized CT) a Markem Rauchfussem z domácího Ethic Sportu. Ženám kralovala Tereza Neumanová z České spořitelny před Klárou Pavelkovou (Siupergirls) a třetí byla znojemská Michaela Navrkalová z Ethic Sportu.