Kontrola vozu před dovolenou za 1 Kč

Čvn 24th, 2014 | By | Category: Zpravodajství

Léto se nám blíží a s ním i letní dovolené. Dovolujeme si Vás k této příležitosti upozornit na právě probíhající akci Autoservisu a pneuservisu Kárník. Patříte k těm, kdo jezdí na dovolenou autem? Protože jde často o velmi dlouhé tratě, které musí váš vůz zdolat plně naložený a ve vysokých teplotách, vyplatí se nechat ho před cestou zkontrolovat. Na co nesmíte zapomenout?  Na to jsme se zeptali majitele autoservisu a pneuservisu Jana Kárníka.

Co nám, motoristům před dovolenou radíte a co nabízíte?

Hlavně nepodceňujte přípravu vašeho vozu před odjezdem na dovolenou. Vaše auto čeká u nás běžná servisní prohlídka a navíc prověření funkce a stavu důležitých částí vozidla. Vyzvednutím vozidla zvedákem se snadno odhalí závady, o kterých jako uživatel ani netušíte. Mechanici se dále zaměří na pneumatiky, brzdy a výfukové potrubí, klimatizaci, stav provozních kapalin i osvětlení vozidla. Kontrola a prevence pomůžou předejít nepříjemným situacím na cestě a také drahým opravám. V případě, že mechanici objeví při prohlídce závadu, připraví vám nabídku na její odstranění. Oprava může proběhnout buď okamžitě, nebo v dohodnutém termínu. Konečná cena servisních prací závisí na použitých náhradních dílech a celkové době oprav.
Léto je doba cestování. Ať už se chystáte na výlet po Čechách, návštěvu babičky nebo třeba dovolenou v Chorvatsku či Itálii, ujistěte se, že je vaše auto v nejlepším pořádku.

Autoservis a pneuservis Kárník
Sokolská 11 Znojmo
tel.: 515226513, 775565326
e-mail: j.v.karnik@volny.cz

autoservis Kárník

autoservis Kárník

Comments are closed.