Michaela Navrkalová bodovala v cyklokrosu

Pro 21st, 2015 | By | Category: Sportovní zprávy

Míša Navrkalová

Dvanáctý díl seriálu TOI TOI CUP 2015 – Český pohár v cyklokrosu se konal v Mladé Boleslavi. Tento závod se jel zároveň jako Mistrovství ČR v cyklokrosu a byl posledním letošním měřením sil. Zdánlivě lehkou trať bez technických prvků zkomplikoval déšť a bláto a opak byl nakonec pravdou. Michaela Navrkalová, hájící barvy klubu CKK Znojmo, nastoupila do závodu po lehké viróze, ale do šampionátu dala na 100 procent, ale k vítězství na mistrovství republiky by bylo potřeba 150 procent. Míša si tak po vyhraném spurtu dojela pro 14. místo, kterým potvrdila i stejné umístění v celkovém pořadí celého seriálu cyklokrosových závodů.
V průběhu listopadu se zúčastnila i celého seriálu cyklokrosových závodů s názvem Brněnský cyklokrosový pohár, ve kterém ve své kategorii žákyň s přehledem zvítězila a vyhrála by i starší kategorii kadetek. Druhá v kategorii žákyň skončila její o 3 roky mladší sestra Nikola Navrkalová.