Miss Pláž 2015 je Nela Mandátová

 

miss pláž2

Už po šesté se na Vranovské pláži sjely krásky z celé ČR, aby bojovaly o titul Miss pláž 2015. Do boje o korunku se před devátou večer v sobotu pustilo jedenáct dívek i žen. Premiéru letos měly i dvě skoro čtyřicátnice a v poli soutěžících tyto dvě zralé ženy rozhodně nebyly přehlédnutelné. Kdyby neměly svůj datum narození vepsán v rodném listě, jistě by jim tento věk nikdo nehádal. Na stupně nejvyšší však nedosáhly.
Než dostala vítězka Nela Mandátová korunku na hlavu, čekala ji i všechny soutěžící téměř tříhodinová „bitva“. Zvládnout musely zvídavé otázky porotců i moderátorů večera. Posléze se představily ve volné disciplíně, kde ukázaly divákům i porotcům,  jak umí tančit, jak jsou vtipné ve scénkách či jakými jsou kuchařkami. Nejočekávanější disciplínou byla promenáda v plavkách, z nichž některé byly vskutku originální. Tyto plavky „neplavky“ byly z barevných lepících pásek nalepeny přímo na těla dívek.
Jak soutěž nakonec dopadla? Miss Internet, kterou vybírali jak přítomní diváci, tak i  návštěvníci internetových stránek, se stala Adéla Rezková z Uherského Hradiště. Titul Miss Sympatie získala Klaudie Židová, kadeřnice, která si zvyšuje vzdělání studiem oboru ekonomika a podnikání v Krnově. Tuto slečnu vybraly VIP hosté večera.
Hlavní ceny si mezi sebe rozdělily: druhou vícemiss se stala Monika Míčková, studentka Masarykovy univerzity v Brně , první vícemiss a ten večer druhé ocenění získala Adéla Rezková a korunku nejhezčí a metu nejvyšší pro sebe vybojovala Nela Mandátová z Jevišovic. Tato 170 centimetrů vysoká brunetka zaujala nejen svou krásou, ale i ladným pohybem a kultivovaným projevem. Je to známá trenérka aerobiku a soutěž o Miss Pláž nebyla její první zkušeností. Už v minulosti se probojovala do finále soutěže Miss Aerobic ČR.