Miss Vranovská pláž je Veronika Turčíková

miss27Titul Miss Vranovské pláže 2016 už má svou majitelku. Je jí opět Znojmačka Veronika Turčíková. Budoucí paní učitelka, sportovkyně, která zaujala porotu nejen svou krásou, ale také vtipnými odpověďmi na otázky nebo ladnými pohyby v plavkách.

Titul první vicemiss získala Natálie Novosadová, druhou vicemiss se stala Michaela Švarcová.

Miss sympatie byla vyhlášena Adéla Barabášová a Miss internet je pro letošní rok Karin Viktorinová.

Novopečenou miss po více než dvouhodinovém programu na pódiu, který uváděl Ondra Blažmen Blaho a vystoupily tu freestyle raper Danile Šafařík (MC Šafo a Luděk Minka), ještě společně s ostatními výherkyněmi čekalo focení, přebírání výher a pak i malá oslava. Než se na ni vydala, svěřila se nám se svými dojmy.

„Opravdu jsem to nečekala. První chvíle po předání cen jsou nádherné, ale hlavně jsem si celý večer pěkně užila,“ sdělila čerstvá miss chvíli po předání titulu.

„Už jsem tu byla loni, když vyhrála kamarádka Nela. Letos jsem o tom nejdřív vůbec nepřemýšlela, že se přihlásím, ale minulý týden jsme se zrovna bavili o Vranovském létě, tak jsem si řekla proč to nezkusit,“ přiznává sympatická tmavovláska. Přípravy na tuto soutěž se tak smrskli do několika dnů. A ono to vyšlo.

„Že mě vybrali do finále jsem se dozvěděla dva dny před soutěží. Takže moc času na přípravu volné disciplíny, společenských šatů, plavek atd. nebylo. Moc mi pomáhali rodiče, to nejkrásnější z nás udělali tady kadeřnice a vizážistky. Celý den o nás hezky pečovali a to se mi také moc líbilo,“ pokračuje Veronika. Ona i její „spolubojovnice“ o titul museli také dokázat porotě, že umí jako modelky chodit v botech na jehlách.

„Vysoké podpadky zrovna moc ráda nemám, ale už mám nějakou zkušenost, takže jsem si zvykla. V minulosti už jsem dělala nějaké přehlídky a už jsem soutěžila i o miss. V roce 2013 jsem se stala Miss aerobic junior, v roce 2014 jsem byla Dívkou České republiky a letos jsem se dostala do finále Maturantky roku,“ vyjmenovává své tituly a úspěchy dlouhovlasá Veronika. Ta si bude ještě užívat několik týdnů prázdnin po nichž nastoupí na Vysokou školu pedagogickou.

„Zatím nevím, co mě čeká a moc se těším. Chtěla bych v budoucnu učit na porvním stupni a k tomu mít své vlastní fitko, to je můj sen, který se mi snad poadří naplnit,“ dodává čertsvá Miss Vranovská pláž 2016.

V těchto chvílích už se sluní někde u Balatonu a možná už tam bude přemýšlet nad další soutěží krásy, třeba tou nejvyšší.

Na foto jsou zleva Miss sympatie Adéla Barabášová, první vicemiss Natálie Novosadová, Miss Vranovské pláže Veronika Turčíková, druhá vicemiss Michaela Švarcová a Miss internet Karin Viktorinová.

 

miss30 miss28 miss27 miss25 miss24 miss23 miss22 miss20 miss19 miss18 miss17 miss16 miss15 miss14 miss13 miss11 miss10 miss9 miss8 miss7 miss5 miss4 miss3miss1 miss2 miss mk