Naděje Orlů na první pětku Bolzano rychle uťalo

Led 27th, 2020 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Hokejoví Orli v neděli večer bojovali v jihotyrolském Bolzanu o šanci dostat se do první pětky EBEL, která zaručovala postup do play off. Potřebovali vyhrát a ještě spoléhat na neúspěch Grazu a Villachu. Na toto ohlížení na výsledky soupeře ale vůbec nedošlo, protože znojemští hráči nesplnili už první podmínku, tedy všechny tři body z Bolzana, naopak tam vysoko prohráli. O výsledku rozhodla prakticky už první třetina. V ní Znojmo inkasovalo hned po 17 vteřinách a za další tři minuty znovu. Bolzano stihlo do 13. min. další dvě branky a čtyřgólový náskok drželo po takřka celý zbytek zápasu. Pět minut před koncem jej pak ještě o jednu branku navýšilo.

Orli po prohře 0:5 skončili po základní části osmí a čekají je v nadstavbě boje s týmy z dolní poloviny tabulky o tři postupová místa do play off. Nadstavbu Znojemští zahájí v pátek 31. ledna od 18.30 hod. na vlastním ledě proti Fehérváru.