Orli deklasovali Innsbruck

Říj 19th, 2015 | By | Category: Sportovní zprávy

orli deklasovali

Žádnou šanci nedali hokejoví Orli Znojmo v úterním zápase soupeři z Innsbrucku a nasázeli mu pět gólů aniž by sami inkasovali. Potvrdili tak dobrou formu z úvodu soutěže.
Orli se od první minuty snažili ukázat, kdo je doma pánem a vytvořili si několik slibných příležitostí. Poněkud je přibrzdilo oslabení, ve kterém hosté nastřelili tyčku, ale i nadále mělo převahu Znojmo a korunovalo ji v 17. min. gólem Lattnera, který doklepl do sítě vyraženou střelu Yellow Horna.
Znojemští pokračovali v náporu i v prostřední části. Pucher ve 26. min. přihrával před bránu Šedivému a ten zvýšil na 2:0. O pár minut později pak přidal třetí zásah Libor Šulák, který zblízka dostal puk za záda gólmana Rakušanů. Orli pak sice hráli i v oslabení tři proti pěti, ale hosté se stejně nedokázali brankově prosadit.
A když na počátku posledního dějství přidal čtvrtý gól výstavní ranou Bořuta, jen málokdo pochyboval o vítězství Orlů, kteří přidali pátou branku v 52. min. Yellow Hornem. Rozhodně to nebyl jednoduchý zápas, Innsbruck má silný tým. Do třetího gólu jsme museli hrát trpělivě, čekat na šance, první tři góly jsme dali z brejků. Potom už utkání vypadalo rozhodnutě, ale ani tak nám nedali nic zadarmo,“ hodnotil trenér Orlů Jiří Režnar.

Orli Znojmo – Innsbruck 5:2
Třetiny: 1:0, 2:0, 2:0. Branky a nahrávky: 17. Lattner (Horn, Bartoš), 26. Šedivý (Pucher, Štach), 33. Šulák (Šedivý, Pucher), 41. Bořuta, 52. Yellow Horn (Bartoš, Lattner). Rozhodčí: Kincses, M. Nikolić – Johnstone, Soos. Vyloučení: 10:11, navíc Csamango (ZNO) – 5+DKU, Saringer (INS) – 5+DKU. Diváci: 2 312.

Orli Znojmo: Nechvátal – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Bořuta, Kousalík, Nemčík – Tomas, Podešva, Rehuš – Šedivý, Pucher, Fiala – Lattner, Bartoš, Yellow Horn – Csamango, Šeda, Číp – Špaček.
Innsbruck: Chiodo – Liffiton, van Ballegooie, Ross, Saringer, Ebner, Schaus, Schramm – Lammers, Hahn, Ulmer – Schennach, Spurgeon, Mössmer – Schuller, Valdix, Hörtnagl – Hanschitz, Steinacher, Frischmann.