Orli nedali Bobrům šanci

Vydařená prostřední třetina hokejového zápasu mezi Orli Znojmo a Bobry z Valašského Meziříčí přinesla domácím vysoké vítězství 8:1 i díky němuž vedou 2. hokejovou ligu stále bez ztráty bodu.

Převaha Orlů vyústila v 7. min. v gól Tomáše Svobody, který zužitkoval Lucianiho přihrávku zpoza branky. Před tím ale domácí přežili brejk Vavříka, který netrefil branku. V 15. min. přidal další zásah Znojma v přesilovce Kvasnica. V prostřední části pak orli přidali pět branek a výsledek zápasu byl už jen otázkou skóre. To se v závěrečném dějství příliš nezměnilo, neboť padlo po jednom gólu na každé straně.

„Pro nás to byl dobrý zápas. Víc jsme se tlačili před bránu, ale v první třetině nám chyběly střely. Později přišly góly, ale některé situace jsme zase zbytečně přehrávali. Využili jsme čtyři přesilovky, měli jsme týden na přípravu, pracujeme na tom. Dva góly padly střelou od modré, dva z dorážek, tak branky dnes padají. Adam Havlík už od půlky minulého zápasu hrál v obraně, je díky tomu hodně na puku, v lize bruslařsky exceluje. Zvolili jsme tuhle variantu a jsme s ní spokojeni,“ uvedl asistent znojemského trenéra Jiří Beroun.