Orli nedotáhli slibně rozjetý zápas s Bolzanem

Led 14th, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy

Páteční výhru 6:4 ve Villachu hokejoví Orli Znojmo znovu nedokázali potvrdit body z vlastního ledu. Třetí třetinu domácího zápasu proti Bolzanu si asi za rámeček nedají. Až do 48. min. Znojemští vedli 2:0, pak ale jihotyrolský tým otočil třemi góly zápas

Do první šance se sice dostali hosté, ale o první gól se postarali domácí. Ve 12. min. v přesilovce pálil od modré Vainonen a Hlava puk tečoval přesně. O minutu později Špaček nastřelil tyč, ale z dalšího gólu se mohl znojemský stadion radovat až ve 37. min., když před tím trefil tyč také Stretch. A o tyč se otřel i puk z hole Kaluse, ale tentokrát se od ní odrazil za brankovou čáru.

V závěrečném dějství ale Orli zkolabovali. Nejprve kalus neproměnil ve 47. min. velkou šanci, následně hrálo Znojmo přesilovku ale inkasovali v ní gól. A chvíli po skončení početní převahy Bolzano vyrovnalo. A aby toho nebylo málo v 56. min. nařídil rozhodčí proti Orlům trestné střílení, které Petan proměnil. Závěrečná tlak domácích pak už gólový efekt nepřinesl a Znojemští ztratili dobře rozehraný zápas.