Orli nejprve porazili lídra, pak se trápili se Záhřebem

Pro 10th, 2018 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Taková bilance se vidí jen málokdy. Orli Znojmo sice letošní EBEL nezačali právě nejlépe, ale mohou se pochlubit neuvěřitelnou bilancí. Během pětadvaceti kol se jim podařilo třikrát porazit vedoucí tým tabulky. Po Vídni a Grazu to tentokrát odnesl Klagenfurt, kterého pokořili 8:4. Znojemští hokejisté si tak vysloužili lichotivou přezdívku kati lídrů.

V neděli pak opět doma přivítali Záhřeb, který se nachází na opačném pólu tabulky než Klagenfurt. Ze začátku to vypadalo na jasnou výhru Orlů, kteří vedli už 4:1. Chorvatský tým ale v poslední třetině zápas zdramatizoval a dokonce šel do vedení. Orli vyrovnávali dvě minuty před koncem a nakonec o svém vítězství 7:6 rozhodli až v samostatných nájezdech.