Orli podlehli Innsbrucku v prodloužení

Říj 22nd, 2018 | By | Category: Zpravodajství

Hokejoví Orli Znojmo se z tripu na západ Rakouska vracejí se čtyřmi body. Po výhře v Dornbirnu nerozehráli partii v Innsbrucku vůbec dobře. V 15. minutě chvíli poté, co přežili oslabení poprvé inkasovali a na začátku druhé třetiny dostali dvě rychlé branky. Ale ani za stavu 0:3 se hokejisté Znojma nevzdali a ještě do druhé přestávky snížili Erikem Němcem na rozdíl dvou gólů. V závěrečném dějství pak ve 4. minutě využil převahu čtyř proti třem Marek Kalus a za tři minuty poté bylo vyrovnáno, když David Bartoš objel branku a pohotově do ní zasunul puk, než se stačil domácí gólman přemístit. V závěru třetiny ještě Orli museli čelit přesilovce domácích, ale přečkali ji a přišlo na řadu prodloužení. Když už se pomalu schylovalo ke konci, trefil se z mezikruží Clark a rozhodl o tom, že bonusový bod zůstane v Tyrolsku.